Fotojuostų skenavimas

Skenuojame vidutinio formato ir 35 mm. negatyvines fotojuostas, skaitmeniname diapozityvus (skaidres).

Suskaitmeninę negatyvuose įamžintus vaizdus prikelsite juos naujam gyvenimui.

Anksčiau juostoje įamžintus vaizdus galėjote atspausdinti tokius, kokie jie buvo užfiksuoti, dabar galėsite redaguoti juos grafiniuose redaktoriuose, suteiksite gaivesnių spalvų, pašalinsite kas nereikalinga, kadruodami galėsite taisyti kompozicijos klaidas ir sutvarkytas nuotraukas atspausdinti.

Seniai užfiksuotas nuotraukas bus patogu peržiūrėti ir archyvuoti. Nuotraukas galėsite saugoti savo kompiuteryje, debesyje, telefone ar kitame išmaniajame įrenginyje. Nelaukite kol juosteles pražudys laikas, nuskenuokite jas ir išsaugokite savo prisiminimus ateities kartoms.

Lengvai dalinsitės su jums artimais žmonėmis ar pažįstamais. Nelaikykite savo šeimos istorijos uždarytos stalčiuje, įkalintos fotojuostoje. Vyresnieji, susigražinkite brangias jaunystės akimirkas, o dabartiniai trisdešimtmečiai – vaikystę. Analoginės fotografijos gerbėjai, fotografuojantys į juostą, suteikite galimybę jūsų vaizdams pasiekti platųjį pasaulį ir keliauti interneto platybėmis.

Patogu ruošti prezentacijas, pristatymus. Jūs galite atrasti unikalių vaizdų, kurių iki šiol nenaudojote, jais iliustruoti savo darbus. Vaizdais iš praeities galėsite papuošti brangaus žmogaus jubiliejų, vaikystės nuotraukomis nustebinti jaunuosius.

Negatyvus skenuojame Reflekta MF5000 skeneriu, jūsų pasirinkta raiška iki 3200dpi, 48bit/pixel