Fotoaparatų taisymas

Remontuojame veidrodinius, skaitmeninius ir sisteminius Canon, Nikon, Fujifilm, Sony, Panasonic, Pentax, Kodak, Olympus, Samsung, Leica ir kitų gamintojų fotoaparatus. Net jei turite fotoaparatą, kurio gamintojo nepaminėjome, prašome kreiptis, mielai jį apžiūrėsime ir pasiūlysime taisymo galimybes. Nesibaiminkite, jeigu Jūsų fotoaparatas meta klaidą, neveikia blykstė, fotoaparatas neatpažįsta atminties kortelės, skleidžia keistus garsus, neveikia valdymo mygtukai, sudužo ekranas ar susidūrėte su kitomis problemomis, patyręs meistras, fotoaparatus remontavęs daugybę kartų, greitai nustatys gedimą ir suremontuos jūsų fototechniką.

Taip pat remontuojame fototechnikos priedus – apšvietimo lempas, blykstes, blyksčių paleidėjus, įkroviklius bei kitus priedus.
Tikrai nebrangiai valome sisteminių ir veidrodinių fotoaparatų matricas. Tik už 13 € atsikratysite šiukšlių kadre, kurių šalinimas grafiniuose redaktoriuose atima Jūsų laiką skirtą fotografavimui.
Išvalome iš karto, per 15 – 30 minučių, o remontuojant techniką pas mus, matricos valymui pritaikysime nuolaidą!

Dažnai pasitaikanti, fotografą kamuojanti, bėda – išsitampiusios ar nuplyšusios fotoaparato korpuso sandarinimo ir laikymo patogumui skirtos gumos. Jeigu netyčia nulupote, gumos krenta, nepatogu laikyti – galime šią bėdą pašalinti. Fotoaparatų ir objektyvų gumas mes keičiame arba restauruojame. Gumas restauravimas dažniausiai užtrunka 2-3 d. d.