Susipažinkite su UAB „Fotomeistras“

UAB „Fotomeistras“ – tai kompetetinga įmonė, teikianti fototechnikos, video kamerų ir jų priedų remonto, gopro nuomos ir pardavimo, fotojuostų ir skaidrių skenavimo paslaugas Kaune. Esame jauna, bet nuolat tobulėjanti komanda. Mums svarbu teikti greitas ir kokybiškas paslaugas, rūpintis kliento poreikiais, suprasti ir išpildyti visus jo lūkesčius, todėl nuolat investuojame į naujausią remonto techniką bei darbuotojų žinias. Siekdami suteikti ne tik kokybišką fototechnikos remontą, bet ir malonią aptarnavimo atmosferą nuolatos geriname komunikacijos ryšį ir mezgame tamprius santykius su klientais. Tikime, kad šie siekiai ir vertybės yra stabilaus įmonės darbo pamatas.

UAB „Fotomeistras“ vertybės:

Teikti profesionalias ir kokybiškas fototechnikos remonto paslaugas Kaune, kurti pasitikėjimu ir pagarba pagrįstus santykius su klientais, nuolat tobulinti darbuotojų įgūdžius, bei užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą.
Tapti moderniausia ir profesionaliausia fototechnikos remonto lydere ne tik Kauno mieste, bet ir visoje Lietuvoje!
Suteikti profesionaliausią aptarnavimą, būti atvirais, laiku atlikti prisiimtus darbus, atsižvelgti į kliento pageidavimus.

Mūsų įgūdžiai

Fotoaparatų remontas 98
Video technikos taisymas 90
Duomenų atstatymas 75